O Nas

O naszym gospodarstwie agroturystycznym w Łagówku


Rancho u Zapotocznego to perła lubuskiej Agroturystyki, kusząca niezwykłą ciszą, od której odbijają się jedynie odgłosy przyrody – śpiew ptaków, szum drzew, rżenie koni i tętent ich kopyt.

W tym niepowtarzalnym klimacie podziwiać mogą Państwo uroki dawnej polskiej wsi. Wspaniały wypoczynek zagwarantuje przybyłym rozległa przestrzeń malowniczej polany, Ukojenie przyniesie widok stawu i spacer po lesie. Dopełnieniem tego pięknego, swojskiego obrazu są wiekowe sprzęty: kufry, skrzynie, sagany, kołowrotki, kosy i sierpy. Można im się przyjrzeć z bliska i poczuć ukryty w nich czas. Sielskości majątkowi dodają chodzące na wolności oswojone zwierzęta – kucyki, daniele, , osiołki czy też inne zwierzęta.

Nasze Gospodarstwo Agroturystyczne zapewni Państwu swojską, przyjazną atmosferę. Tu na własnej skórze odczujecie charakterystyczny dla regionu spokojny, domowy klimat. Starając się zachować harmonię z otaczającą naturą, zadbamy o Państwa wygodę i komfort.
Ranczo z lotu ptaka

Nagrody i odznaczenia

Nasze Rancho to idealne miejsce do wspólnego biesiadowania i zabawy w niepowtarzalnej atmosferze. Poniższe certyfikaty są tego dowodem:

Dyplom Certyfikat
quality cetrificate
noclegi Agroturystyka Rancho U Zapotocznego noclegi Łagów noclegi Łagów